אודות

מלול כמשרד אדריכלים בוטיק הוקם בשנת 2009  בקיבוץ יסעור ע"י שירן מלול בעלת תואר הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים בטכניון המשרד עוסק בתכנון פרוייקטים מסחריים, תכנון וילות פרטיות, עיצוב פנים וחנויות קונספט.

מלול כמשרד אדריכלים נותן מענה כולל של תיכנון קונסטרוקטיבי ופיקוח בניה משלב בחירת הקרקע ועד הגמר בעזרת הידע והניסיון שצברנו אנו מלווים אתכם לאורך תהליך התכנון, העיצוב ויישום הפרויקט ומנגישים אליכם את בית החלומות שלכם.

מלול כמשרד אדריכלים מקפיד על תשומת לב אישית לכל לקוח ומעניק ללקוחותיו תכנון הרמוני, מאוזן בעל יופי  ונוחות תוך מיקסום החלל ומקצועיות בלתי מתפשרת תוך ירידה לפרטים, יצירת שפה משותפת והקשבה הנעשית ע"י דיאלוג פתוח אשר מוביל להתפתחות של שני הצדדים והגעה לתוצאה סופית.

הקסם באדריכלות הוא החיבור בין היצירה החדשה לבין הסביבה בה היא מתקיימת תוך שמירה על הקיים והשילוב המבנה בסביבה הטיבעית שלו. החוויה ביצירת תמונת נוף היא חדשה ומרגשת.

תכנון אדריכלי מהווה את החיבור הטבעי בין החוץ לפנים, בין החי לדומם, בין תשוקות לרגשות.

אחד הדברים המרכזיים העומדים לנגד עינינו הוא היכולת לשלב איכות חיים, עיצוב, הרמוניה ופונקציונאליות תוך מיקסום ופריצת גבולות החלל תוך כדי מחשבה על אסתטיקה יעילות ועמידות לאורך שנים.

עיצוב פנים הוא שילוב של שפה חזותית ופרקטית – אנחנו מתכננים מרחבים שאנשים חיים בהם במחשבה על חיי היום יום שלהם.
תמיד אהבתי את גילוי הפוטנציאל ביצירת מקום –חלל עבור משפחה מה שיוצר את החוויה למרגשת מאוד.
אנחנו יוצאים יחד למסע מסע שיגרום ליומיום שלכם  למוצר הנוחות הכי בסיסי בחייכם להיות אופטימלי.

בהצלחה
שירן מלול